ARAMA
0
SEPETİM

HAKKIMIZDA

ESTETİK VE BİLGELİK MEDENİYETİ 'LUVİ'DEN İSMİNİ ALAN BİR MODA MAĞAZASIYIZ. GİYİM, AYAKKABI VE ÇANTA TEMİN ETMEK İÇİN 2014 YILINDA MAĞAZAMIZIN KURULUŞUNU YAPTIK.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ VE MARKA STANDARTLARIMIZI EN YÜKSEK SEVİYEDE TUTMAK İÇİN LUVİ KÜLTÜR STANDARDI KURDUK. MUTLU ÇALIŞANLARIMIZLA MUTLU MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SÜRDÜRÜYOR, HİÇ DURMADAN KEYİFLE ÇALIŞIYORUZ.

GENÇ, DİNAMİK VE SEKTÖRÜNDE GÜÇLÜ BİR EKİBİZ. GENÇ BİR KURULUŞ OLMAMIZIN YANISIRA, İNTERNET MAĞAZACILIĞI ALANINDA UZUN YILLAR DENEYİMLİYİZ. TEKNOLOJİ VE ENDÜSTRİ STANDARTLARIMIZI OFİSİMİZDE GELİŞTİRİYORUZ. KENDİMİZİ BİLGİ VE ENERJİMİZLE YENİDEN ÜRETİYORUZ.

LUVİ LOVE, VERİ GÜVENLİĞİNDE KAVUŞULMASI ZOR BİR STANDART İLE KORUNAKLI BİR YERDİR. KENDİ GELİŞTİRDİĞİMİZ TEKNOLOJİLER İLE İNTERNET MAĞAZAMIZ GÜNÜN HER ANINDA KORUNAKLI BİR ÜSTÜR.

LUVİ LOVE, MODERN YAŞAM ARZUMUZ ÜZERİNE AÇIĞA ÇIKMIŞ ÜREĞEN BİR ENERJİ. BU ÜREĞENLİK VE ENERJİYLE, TÜRKİYE'YE KATMA DEĞER KAZANDIRMAYI AMAÇLAMIŞTIR.

ÖZGÜRLÜK TUTKUNU MODA SEVERLERE, KALİTELİ VE YÜKSEK DAYANIKLILIK SUNMAK ÜZERE MAĞAZAMIZ HER YIL ÜRÜN GAMINI YENİLEMEKTEDİR.

SORU SORMANIN ESTETİĞİYLE ÇIKTIĞIMIZ BU YOLCULUK, ZEVKLİ BİR YAŞAM TARZINA DÖNÜŞTÜ.

ESTETİK VE ÖZGÜRLÜK TUTKUSUYLA, SİZLER İÇİN BURADAYIZ.

LUVİ LOVE